HAKKIMIZDA

Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe İle Kaliteli ve Modern İşler Üretiyoruz.

2009yılında AnkaraYenimahalle’de kurulmuş olan Duygu Koltuk Döşemeon yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerinin yanında yer alır. Koltuk, kanepe, sandalye, korkuluk, masa ve daha nice ürünüyle hizmet sunan ve koltuk bakım, onarım işlemlerini yürüten firmamız değişen moda ve dekorasyon dünyasını takip ederek her zaman sizlerin beğenisini düşünür. 

Sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun olarak birbirinden şık ve trendleri takip eden modellerimizle Ankara merkezli hizmet sunmakta ve ürün portföyümüze sürekli olarak yeni tasarımlar ekleyerek yolumuza sizlerle birlikte devam etmekteyiz.

Her zaman şık ve dayanıklı ürünler üreterek müşteri memnuniyetini sağlama gayesinde olan Duygu Koltuk müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için Mobilya Tamirat Tadilat hizmeti ve yeni mobilya hizmeti sunmaktayız. Profesyonel tasarım ve onarım ekibimiz müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda en iyi şekilde üretim yapmakta ve bir yaşam alanında olması gereken tüm konforu ve estetiği sizlere bir bütün içinde kaliteyle sunmaktadır. 

Dünya kalite standartları çerçevesinde üretim yapan Duygu Koltuk ürün yapısı, kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan bir hizmet politikasına sahiptir. Duygu Koltuk yüksek kalitede üretimle ergonomi ve estetiği bir araya getirmiş, evinizin size özel olmasını ve yaşam alanınızın keyfini çıkarmanızı hedeflemiştir. 
Duygu Koltuk olarak bu hedefle geniş ürün yelpazemizi sizlere sunmaktan ve müşteri memnuniyetini sağlamak için her daim çözüm odaklı hareket etmekten dolayı kıvanç duyuyoruz.